Gustav Rudberg oljemålning sommar

474142

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Kustbild från Hven, signerad Rudberg, olja på duk, ca92x96 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 22

Budhistorik (34 bud)
3377391
7 400
3377390
7 200
3377387
7 000
3377386
6 800
3377383
6 600

Slutpris SEK:
7 400
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer