Thomas Miles II Richardson akvarell

474135

THOMAS MILES II RICHARDSON (1813-1890): Bergslandskap med figurer, akvarell på papper, signerad T M Richardson, ca 44x62 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 31

Budhistorik (15 bud)
3376413
3376411
950
3376383
900
3376410
850
3376383

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer