Takarmatur 1960-tal

474086

TAKARMATUR, 1960-tal, 4-armad, stomme i mässing, kupor i opalinglas, höjd ca 162, diameter 60 cm

Smärre obetydliga nagg

Belysning, Taklampor

Rum 7

Takarmatur 1960-tal

Budhistorik (15 bud)
3376967
3375534
3376966
3375534
950
3376964
900

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer