Byrå 1900-talets mitt

474080

BYRÅ, 1950/60-tal, fanérad i teak, svärtade handtag och fotavslut, höjd ca 76, 76x42 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå 1900-talets mitt

Budhistorik (4 bud)

3377640
450
3377585
3377639
3377585

Slutpris SEK:
450
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer