Vitrinskåp Louis XVI-stil

473967

VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, Louis XVII stil, mahogny, krön med gallerkant, välvda glassidor samt glasdörr, Höjd ca 140, 70x32 cm

Bruksslitage, skador, ett par dekorelement saknass

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Vitrinskåp Louis XVI-stil

Budhistorik (18 bud)
3375432
2 400
3375431
3374265
3374264
1 900
3374263
1 800

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer