Pierre Olofsson färglitografi

473652

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad , 57/210, färglitografi, bildmått 44x54 cm

Fack 49

Pierre Olofsson färglitografi
Budhistorik (8 bud)
3373986
3373606
3372756
700
3372484
650
3371835
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.