Stadsbild oljemålning

473596

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-.tal); Stadsbild, olja på papp, ca 50x68 cm

Skador

Konst, Äldre måleri

Fack 51

Stadsbild oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3373429
1 400
3373428
1 300
3373427
3373426
3373424

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer