Vilstolar bord 1970-tal

473595

VILSTOLAR, 1 par, BORD, Italien 1970-tal, etikettmärkta EMU Made in Italy, gullackerat stålrör, plastat stål, fällbara, stolarnas höjd 28, max längd 191 cm, bordets höjd 37, 61x44 cm
Historik: Med sina starka italienska rötter sedan 65 år tillbaka, har designföretaget EMU uppnått internationell status med sina utemöbler för både privat och offentlig miljö.

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 13

Vilstolar bord 1970-tal

Budhistorik (31 bud)
3374130
5 800
3374128
5 600
3374125
5 400
3374112
5 200
3374124
5 000

Slutpris SEK:
5 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer