Soffor skinn

473511

SOFFOR, 2 st., 2 resp. 3-sits, ljusbeige skinn, troligen Danmark 1960-tal, sitthöjd ca 42, längd 205 resp. 150, djup 78, höjd 61 cm, sittdjup ca 50 cm

Bruksslitage, skinn med viss nyansskillnad

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffor skinn

Budhistorik (28 bud)
3371988
9 200
3371994
9 000
3371988
8 400
3371992
8 200
3371988
7 800

Slutpris SEK:
9 200
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. För information om transport kontakta kundcenter.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer