Klaffbord England

473437

KLAFFBORD, England, omkring 1800, låda i sargen, mahogny, hjultrissor, höjd 72, 95x64 cm

Repor, ytslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Klaffbord England

Budhistorik (4 bud)

3370384
450
3370364
3370360
3370021

Slutpris SEK:
450
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer