Thomas Theodor Heine blyertsteckningar

473371

THOMAS THEODOR HEINE (1867-1948): (2) Mansfigurer, signerade och daterade Th Th Heine 1896 resp 1895, blyerts, ca 27x20 resp 33x33 cm

Gulnader och marginalskador

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (2 bud)

3368807
3364169

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer