Chiffonje mahogny

473220

CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, senempire, mahogny, höjd 144, 120x56 cm, nycklar finns

Slitage, lösa delar medföljer

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Chiffonje mahogny

Budhistorik (19 bud)
3371083
3371077
3370782
3371075
3370782
950

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer