Toon de Jong etsningar

473211

TOON DE JONG (1879-1955):(2), "Naar huis", "Baggeren", etsningar, EA, signerade, 7,5x14,5 resp 7x15,5 cm

Gulnade

Monter 29

Toon de Jong etsningar

Budhistorik (1 bud)

3370850
2017-07-11 16:48:11

2017-07-11 kl 19:12
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer