Matbord 1900-tal

473161

MATBORD, 1900-talets första hälft, vit och gråmålat, höjd 76,5, 118-218x100 cm

Burksslitage, en fot med spricka

Möbler, Matbord

Rum 10

Matbord 1900-tal

Budhistorik (6 bud)
3366810
550
3365677
500
3364991
450
3359591
3358783

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer