Bord 1800-talets första hälft

472925

BORD, fanérat i mahogny, 1800-talets första hälft, höjd ca 72, diameter 91 cm, medföljande 1 iläggsskiva med sarg bredd 48 cm

Ytskador

Möbler, Matbord

Rum 16

Bord 1800-talets första hälft

Budhistorik (2 bud)

3361325
550
3358782

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer