Jockum Nordström färglitografi

472855

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbor is a customer", signerad Jockum, 174/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (7 bud)
3368333
4 400
3367025
3364947
3 800
3364946
3 200
3360694

Slutpris SEK:
4 400
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer