Harry Wichmann oljemålning

472829

HARRY WICHMAN (1916-1993): Sommarblomster, signerad Wichmann -76, olja på pannå, ca 65x87 cm

Fack 39

Harry Wichmann oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3368288
1 300
3368068
3368059
3365437
3363978
950

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.