Ludvig Frid oljemålning

472591

LUDVIG FRID (1855-1909): Man vid kolmilan, signerad och daterad L Frid 1885, olja på duk på pannå, ca 45x80 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Ludvig Frid oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3368644
12 500
3368531
12 000
3368531
11 000
3364123
10 500
3364123
8 400

Slutpris SEK:
12 500
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer