Väggur Louis XV stil

471803

KARTELLUR, 1900-tal, Louis XV-stil, förgylld metall, slagfunktion, urtavla med arabiska siffror, höjd 37 cm, nyckel och pendel finns

Klockor/Ur

Väggur Louis XV stil

Budhistorik (11 bud)
3369192
3368517
3368986
3368517
950
3365574
900

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer