William Avar olja

464748

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La fille au bouzouki, signerad W Avar, olja på duk, 65x54 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 4

William Avar olja

Budhistorik (9 bud)
3297762
3297058
3297056
950
3297055
550
3297052
500

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.