Helmut Mantel

462817

HELMUT MANTEL (född 1925): Musiker, signerad E H Mantel, olja på duk, ca 125x79 cm

Rum 9

Helmut Mantel

Budhistorik (3 bud)

3274487
3274485
3270282

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.