Lars Norrman oljemålning

462816

LARS NORRMAN (1915-1979): ''Eskimåflicka i danskt töj'', signerad Lars Norrman, olja på duk, ca 100x81 cm

Rum 9

Lars Norrman oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3280614
3271063
600
3270837
550
3270440
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.