Golvlampa 1930/40-tal

459578

GOLVLAMPA, med bordsskiva, 1930/40-tal, snörlindat skaft, total höjd ca 162 cm

Slitage och lacksläpp

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampa 1930/40-tal

Budhistorik (18 bud)
3257176
3256929
3257175
3256929
950
3257174
900

Slutpris SEK:
123 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.