Ragnvald Magnusson

433801

RAGNVALD MAGNUSSON (1904-1984): Landskap, signerad Ragnvald M, olja på duk, 68x80 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Geijersgatan 14, Göteborg

Ragnvald Magnusson

Budhistorik (6 bud)
3280281
2 800
3289232
2 600
3280281
2 400
3283914
3280281

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 250 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer