Ragnvald Magnusson

433654

RAGNVALD MAGNUSSON (1904-1984): Timmerflottare, signerad Ragnvald M, olja på pannå, 27x32 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Geijersgatan 14, Göteborg

Ragnvald Magnusson

Budhistorik (17 bud)
3289215
3288965
3289214
3288965
3289160
1 400

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer