Knut Irwe

433613

KNUT IRWE (1912-2002): Blomsterstilleben, signerad K. Irwe, olja på duk, 69x83 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Geijersgatan 14, Göteborg

Knut Irwe

Budhistorik (16 bud)
3289180
9 800
3289178
9 600
3288800
9 400
3289176
9 200
3288800
9 000

Slutpris SEK:
9 800
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer