Emile Henri Bernard olja

434050

EMILE HENRI BERNARD (Frankrike 1868-1941): Porträtt av konstnärens son, signerad Emile Bernard, olja på duk, 60x44 cm.

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Emile Henri Bernard olja

Budhistorik (18 bud)
3149705
20 000
3149704
19 500
3149699
19 000
3149367
18 000
3149364
17 000

Slutpris SEK:
20 000
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer