Omega Rätt Tid bordsur 1950-tal

433875

OMEGA, Rätt Tid, lackerad och förgylld metall, 1950-tal, manuellt uppdrag, kronometer, 8-dagars gång, refnr. 5008, verknr. 895409, calibernr. 53.7.SC-6720, 150x150 mm

SAV garanterar ej funktionen. Märken, slitage.

Klockor/Ur, Temaauktion, Important Watches

Budhistorik (7 bud)
3171991
9 800
3169190
9 600
3169190
9 200
3171989
9 000
3169190
7 400

Slutpris SEK:
9 800
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer