Henri Goetz Fransk konst

434215

HENRI GOETZ, (Frankrike 1909-1989): "Le hauts de Monte Carlo"", signerad Goetz, olja på duk, 54x65 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Henri Goetz Fransk konst

Budhistorik (17 bud)
3093413
7 200
3093412
7 000
3093410
6 800
3093409
6 600
3093404
6 400

Slutpris SEK:
7 200
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer