Henri Goetz Fransk konst

434211

HENRI GOETZ (Frankrike 1909-1989): Stilleben, signerad Goetz, olja på duk, 54x73 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 1

Henri Goetz Fransk konst

Budhistorik (5 bud)
3088533
6 000
3088260
5 200
3079178
5 000
3078813
3078063

Slutpris SEK:
6 000
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer