Henri Goetz Fransk konst

434207

HENRI GOETZ (1909-1989): Komposition, signerad Goetz, 49/60, färgetsning, 34,5x49 cm

Konst, Grafik, Specialauktion

Rum 1

Henri Goetz Fransk konst
Budhistorik (6 bud)
3092931
550
3092487
500
3086769
450
3088627
3086769

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer