James Coignard Fransk konst

434206

JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008): (2) Kompositioner, signerade, 50 resp 75 exemplar, carborundum samt litografi, 22x22 resp 45x33 cm

Oramade

Konst, Grafik, Specialauktion

Monter 32

James Coignard Fransk konst

Budhistorik (5 bud)
3093835
3093476
3089504
750
3082227
700
3078074
500

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer