Karmstolar Gripsholmsmodell

436301

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Gripsholmsmodell, betsat lövträ, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 2

Karmstolar Gripsholmsmodell

Budhistorik (23 bud)
3037576
4 200
3037572
3037574
3037572
3 800
3037557
3 600

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.