Olle Carlström oljemålning

435685

OLLE CARLSTRÖM (1920-2006): "Granitlandskap i sol" monogamsignerad O C, olja på duk, ca 60x73 cm

Fack 12

Olle Carlström oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3031342
1 900
3031338
1 800
3031336
1 700
3031333
1 600
3030357

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.