Camilla Århammar oljemålning

435432

CAMILLA ÅRHAMMAR, samtida, komposition med människor, monogramsignerad, olja på duk, ca 88 x 115 cm

Något skev i spännramen, tryckmärken

Fack 46

Camilla Århammar oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3021644
2017-01-21 19:26:34
550

2017-01-25 kl 21:48
Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.