Porträtt-galleri af framstående svenske män

435295

PORTRÄTT-GALLERI af framstående svenske män. Stockholm utan år, sent 1800-tal.
Stor folio. 159 porträtt. Mått ca 56x40 cm. Några häftesomslag.

Häftesomslag med skador, några revor på porträtten,

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Rum 7, Hylla 1

Budhistorik (2 bud)

3028754
3016309

Slutpris SEK:
37 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.