Rashid Adgamow oljemålning

435204

RASHID ADGAMOW (född 1951): Stockholms Stadshus, signerad, olja på duk, ca 61x50 cm, oramad

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 33

Rashid Adgamow oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3028810
3 400
3028366
3 200
3028213
3028364
3028213
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.