Kaviarsnäckor

435062

KAVIARSNÄCKOR, 4 st., med tillhörande skedar, pläter, delvis förgyllda, originaletui medföljer

Bruksslitage

Diverse, Metall

Kaviarsnäckor

Budhistorik (42 bud)
3027233
6 200
3027247
6 000
3027233
5 800
3027244
5 600
3027233
5 400

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.