Olle Nordberg oljemålning

434902

OLLE NORDBERG (1905-1986): ''Söndagsfin'', signerad Olle Nordberg, daterade á tergo 1961, olja på pannå, ca 24x19 cm

Fack 20

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3025328
3018057
3018056
950
3018055
900
3018053
550

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.