Collier armband

434771

COLLIER, ARMBAND, vaxpärlor, plast samt förgylld vitmetall, treradigt pärlcoller med imitationspärlor, lås i vitmetall med plaststenar, längd ca 32 cm, armband i form av orm i förgylld vitmetall, innerdiameter ca 6,5 cm

Bruksslitage, armband med skador

Guld/Smycken

Collier armband

Budhistorik (1 bud)

3011642
2017-01-16 09:42:59

2017-01-23 kl 19:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.