Valandsportföljen 1958

434489

VALANDSPORTFÖLJEN, 1958, 16 st, XVI/XXV, litografier, bl a John Ahlgren, Ulla Gabrielsson, Hans Hermansson, Sture Lorentzon, varierande mått

Gulnade, smärre skador, skadad mapp

Kundcenter

Valandsportföljen 1958

Budhistorik (14 bud)
3020889
3021020
3020889
900
3018328
850
3009695

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.