Philippe de Rougemont stilleben

434446

PHILIPPE DE ROUGEMONT (1891-1965): Stilleben, signerad, olja på duk, ca 100x74 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 25

Budhistorik (23 bud)
3021835
3021726
3 800
3021726
3 600
3021833
3 400
3021726

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.