Vitrinskåp rokokostil

434295

VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal, gul emålning, överstycke med glasdörrar samt bakomliggande hyllinredning, understycke med 4 lådor, draghandtag i mässing, höjd ca 193, 117x50 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns för avhämtning i Utlämningen

Rum 3

Vitrinskåp rokokostil

Budhistorik (5 bud)
3018929
2 400
3018927
3018924
3015076
3015075

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer