Wilhelm Kåge

434289

WILHELM KÅGE (1889-1960): (6) Dans samt porträtt, 1910-20-tal, osignerade, blandteknik och grafik 18x12,5, 41x26, 34x24, 42x31, 28x36 samt 39x26 cm; oramade

Hanteringsveck

Konst, Teckningar

Wilhelm Kåge

Budhistorik (9 bud)
3019517
750
3019511
700
3019515
700
3019511
650
3019512
600

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer