Carl Malmsten Herrgården

434284

CARL MALMSTEN, skåp, modell "Herrgården", vitlackerat, höjd ca 185, 100x39 cm, nyckel finns

Smärre slitage. Fanersprickor/begynnande fanersläpp i nederkant på vänster vitringavel

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Fanersprickor/begynnande fanersläpp i nederkant på vänster vitringavel

Möbler, Matsalsmöbler, Design

Rum 14

Carl Malmsten Herrgården

Budhistorik (18 bud)
3019465
7 000
3019467
6 800
3019465
5 400
3019412
5 200
3019412
3 600

Slutpris SEK:
7 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer