Karta 1600-tal

434273

KARTA "Carte generalle du royaume de Danemarc, daterad 1646, 42x51 cm

Skador, smärre revor

Böcker/Kartor, Kartor/Atlaser

Fack 7

Karta 1600-tal
Budhistorik (29 bud)
3019368
3 600
3019366
3 400
3019364
3 200
3019365
3 200
3019364

Slutpris SEK:
3 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer