Glas 17/1800-tal

434254

GLAS, 8 st, 17/1800-tal, udda modeller, enstaka med omvikt kant, höjd ca 11-13 cm

Ett glas med fotnagg, övrigt smärre slitage

Glas, Servisglas

Monter 7

Glas 17/1800-tal

Budhistorik (30 bud)
3019758
3018829
2 800
3018800
2 600
3016699
2 400
3016215

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer