Fernandes Arman serigrafi

434237

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005), komposition med violin och notblad, signerad Arman, numrerad 97/150 cm, serigrafi, ca 71 x 52 cm

Fack 32

Fernandes Arman serigrafi
Budhistorik (11 bud)
3019812
3012437
750
3019811
700
3012437
650
3012834
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer