Skrivbordsgömma 1800-tal brons

434231

SKRIVBORDSGÖMMA, 1800-talets andra hälft, figurin vilande på ostron, dekor med hummer, på stensockel, höjd 7, längd 14,5 cm

Smärre nagg på stenen

Diverse, Metall

Monter 21

Budhistorik (5 bud)
3013397
3009911
3009910
600
3006919
3006875

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer