Rise oljemålning

434187

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Korg med blomster, signerad och daterad Rise 1890, ca 16x26 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 8

Rise oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3009377
1 600
3015389
3009377
1 300
3008710
3008710

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer